Rollerblade Cube – idealne rolki dla maluchów

Rollerblade Cube – idealne rolki dla maluchów

27/08/2019 Wyłączono przez Kamil

Naukę jazdy na rolkach najlepiej rozpocząć w dzieciństwie. Małe dzieci łatwo uczą się nowych rzeczy i bez problemu przełamują strach przed nieznanym, co bywa nie do przejścia dla osób dorosłych. Jak zachęcić malucha do jazdy na rolkach? Sprzętem, który spodoba im się od pierwszego wejrzenia. Rollerblade Cube oferuje modele dla juniorów w intensywnych wesołych kolorach, które sprawią,że każde dziecko zapragnie nauczyć się jeździć.

Dla bezpieczeństwa twojego dziecka – Rollerblade Cube

Wygląd to nie wszystko, chcąc nauczyć dziecko jazdy należy zadbać przede wszystkim o jego bezpieczeństwo. Rollerblade Cube posiada w zestawie komplet ochraniaczy, które sprawią że ryzyko uszkodzeń kolan i łokci spadnie do minimum. Sama rolka posiada doskonałą izolację od nierówności terenu i dobre usztywnienie dla prawidłowego ułożenia stopy dziecka. Wytrzymałe i dobre jakościowo materiały sprawiają, że rolki pozostaną w dobrym stanie przez długi czas.

Rolki na kilka sezonów

Ogromna zaleta modelu Rollerblade Cube, to możliwość regulowania rozmiaru aż o cztery stopnie. Nie musisz co roku kupować nowego sprzętu. Producenci doskonale wiedza w jak szybkim tempie może rozwijać się stopa małego dziecka. W trosce o to by rolki posłużyły maluchowi więcej niż jeden sezon, powstał model Rollerblade Cube, który pozwala na regulowanie rozmiaru. Wygoda, funkcjonalność i przystosowanie do możliwości najmłodszych użytkowników to wszystko co cechuje model Cube. Bogaty wybór jeśli chodzi o wygląd i kolorystykę, sprawi, że każdy maluch chętnie zgodzi się na naukę jazdy.